load time total: 85 ms
load time database: 32 ms
load time sorting: 34 ms
Vis alle Få pladser Ledige Venteliste Udsolgt
Start tid Vis alle
Vis alle
Fra kl. 9
Fra kl. 10
Fra kl. 11
Fra kl. 12
Fra kl. 13
Fra kl. 14
Fra kl. 15
Fra kl. 16
Fra kl. 17
Fra kl. 18
Vis alle
Vis alle
Vis alle
Vis alle
Instruktør Vis alle
Vis alle
resultater for
Kontingenter
Familie kontingent (2)
10 - 99 år
Passivt medlemskab (4)
10 - 99 år
Årskontingent (1)
0 - 99 år
Dette er kontingent for hele året
Tirsdag
Begynder hvalpehold (6)
Kl. 17:00 - 18:15
Flere tider
Klubben
10 - 99 år
Instruktør: Sture Hansen sture@kch.dk eller Carsten Kristensen carsten@kch.dk
Familieholdet (5)
Kl. 18:00 - 19:30
Flere tider
Klubben
10 - 99 år
Instruktør: Thorvald Larsen thorvald@kch.dk
Onsdag
DcH Program B-konkurrence (8)
Kl. 18:00 - 19:45
Flere tider
Klubben
10 - 99 år
Instruktør: Lars Rasmussen lars@kch.dk og Marianne Madsen marianne@kch.dk
Lørdag
DcH Program A/E-konkurrence (10)
Kl. 09:30 - 11:45
Flere tider
Klubben
10 - 99 år
Til dig der har været i konkurrence med din hund og er oprykket
Søndag
DcH Program C-konkurrence (7)
Kl. 09:30 - 11:30
Flere tider
Klubben
10 - 99 år
Instruktør: lillian@kch.dk og i ulige uger Ole Hansen ole@kch.dk

Nyheder

Sponsorer